Opinie 24 Option

Ponieważ cypryjskie regulacje prawne odnoszące się do opcji binarnych są najbardziej liberalne i w tym dynamicznie zmieniającym się rynku właśnie na Cyprze rejestruje się najwięcej spółek typu 24Option. Rywalizacja na rynku brokerów internetowych jest bardzo ostra, co wynika przede wszystkim z szybkiego wzrostu udziałów kapitału prywatnego w najróżniejszych funduszach i platformach tradingowych.
24Option wyróżnia się na tle konkurencji przede wszystkim swoją długą obecnością na rynku – portal został założony już w 2009 roku, a więc w momencie, kiedy niewielu inwestorów myślało jeszcze o takim sposobie prowadzenia biznesu. Dzisiaj dzięki blisko dekadzie spędzonej na udoskonalaniu swojej oferty, 24Option prezentuje bardzo wysoki poziom konkurencyjnej oferty. Charakterystyczne dla tej platformy jest wykorzystywanie systemu TechFinancials, który czyni cały interfejs strony bardzo przejrzystym i intuicyjnym. Nawet pomimo braku obsługi w języku polskim, wciąż odnalezienie się w tym systemie obsługi nie powinno stanowić wyzwania dla nikogo posiadającego chociaż podstawową znajomość języka angielskiego.
Nowoczesne funkcje i możliwości
Tradingowe platformy mają już parę lat, ale ich rozwój w ostatnich latach mocno przyspieszył, czego dowodem jest wprowadzenie do portalu 24Option możliwości obstawiania opcji binarnych. Nie są to jeszcze do końca usankcjonowane formy gry, ale są jak najbardziej dopuszczalne i często spotykane. Niewątpliwie jednak ta konkretna propozycja przykuwa zainteresowanie graczy takimi korzyściami jak możliwość zamykania pozycji w dowolnym czasie i miejscu. Kluczowe jest na pewno to, że pozycja tego konkretnego brokera na rynku jest niesamowicie ustabilizowana.
Nieliczne wady platformy 24Option, do których zaliczyć można z powodzeniem chociażby brak polskiej strony internetowej oraz minimalny depozyt ustalony na pułapie 250 euro/dolarów/funtów, są skutecznie niwelowane przez takie atrybuty i zalety, jak chociażby:
wysoka ilość aktywów, przekraczająca 130 instrumentów, które broker udostępnia swoim klientom oraz graczom
możliwość dokonania wpłaty zarówno poprzez przelew, kartę kredytową lub debetową oraz najpopularniejsze globalne systemy płatnicze jak AstroPay, Giropay, Webmoney itp.
brak prowizji za wypłaty i wpłaty w 24Option
konto VIP, które dzieli się na pakiety Złoty oraz Platynowy, które umożliwiają dodatkowe zwiększenie zwrotu z wygranych opcji o 2 lub 4 procent, do łącznej wysokości 89% procent w przypadku konta Platynowego – co zakłada jednak dokonanie depozytu w wysokości dziesięciu tysięcy dolarów.
Broker o tej renomie musi robić wszystko, aby nie wypaść z obiegu, więc 24Option bardzo poważnie podchodzi przede wszystkim do przygotowania swojego serwisu i obsługi klienta. Ponieważ to strona internetowa oraz aplikacja mobilna pozostaje najczęściej stosowaną formą grania na opcjach, konieczne jest stałe udoskonalanie programu oraz interfejsu www. Dzisiaj mobilne aplikacje zaprojektowane są w sposób ułatwiający nawet wielkim amatorom, szybkie zrozumienie podstaw grania na opcjach binarnych czy rynkach forex.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

You may also like...