Opinie Avatrade

Inwestowanie w różne instrumenty finansowe interesuje coraz więcej osób. Okazuje się bowiem, że nie potrzeba wcale ogromnych środków finansowych, aby móc pomnażać swoje oszczędności i polepszać znacznie swoją sytuację finansową. Przede wszystkim decydują się na taki krok osoby dość majętne, jednakże coraz częściej również „szarzy obywatele” rozpoczynają swoje inwestycje. Najważniejszy jest oczywiście brokera, który ma ugruntowaną pozycję na rynku i duże możliwości. Doskonałym wyborem jest Avatrade, czyli firma która funkcjonuje już od dziesięciu lat.
Poza tym, firma ta obsługuje klientów w stu pięćdziesięciu językach. Jest to niesamowity wynik. Dodatkowo, przez całą dobę, pięć dni w tygodniu profesjonalni managerowie są do dyspozycji swoich klientów, w dwunastu językach i można się z nimi skontaktować poprzez infolinię. Avatrade jest brokerem, który wielokrotnie nagradzany był w różnego rodzaju rankingach, przede wszystkim za swoją innowacyjność. Firma cieszy się dużym zaufaniem swoich klientów.
Firma posiada wydzielone rachunki w czołowych międzynarodowych bankach. Świadczyć to może o jej prestiżu. Poza tym, dzięki platformie Avatrade można inwestować w ponad dwieście różnych instrumentów finansowych. Nie tylko w giełdę forex, ale również w różnego rodzaju surowce i akcje. Dla wielu osób jest to kluczowe, ponieważ nie każdego interesuje jedynie obrót walutą.
Poza tym, Avatrade cechuje również szereg innych zalet, jak na przykład:
Firma bardzo dba o bezpieczeństwo swoich klientów. Wskazać można na przykład na 256-bitowy szyfrowany SSL.
Całodobowa obsługa jest wygodna, ponieważ klienci inwestują w różnych krajach świata. Można to robić więc o dowolnej porze dnia lub nocy i zawsze znajdzie się ktoś, kto będzie nam pomagał i z nami pracował.
Avatrade cechują również stałe spready, ku uciesze wielu klientów.
Firma nie pobiera prowizji od swoich klientów.
Aby rozpocząć inwestowanie z Avatrade wystarczy wpłata zaledwie stu dolarów. Jest to jeden z niższych depozytów.
Avatrade stawia również na edukację i pogłębianie wiedzy swoich klientów na temat rynków finansowych oraz instrumentów, które ich interesują. Duża popularnością cieszą się więc podręczniki przygotowane przez firmę, jak również różnego rodzaju szkolenia, webinary i artykuły. Można dzięki nim, w prosty sposób poznać rynki finansowe od podstaw i wiele się o nich dowiedzieć. Taka nauka z Avatrade jest całkowicie darmowa, ku uciesze wielu osób.
Co ważne, w Avatrade można również utworzyć konto demonstracyjne, czyli tak zwane demo. Dzięki niemu, potencjalny inwestor, który nie jest jeszcze zdecydowany, może zobaczyć, jak wygląda korzystanie z konta na Avatrade i w jaki sposób inwestuje się tam pieniądze. Jest to bardzo przydatne doświadczenie, ponieważ nie ma konieczności od razu zakładania prawdziwego konta i wpłacania depozytu. Większość osób przyznaje, że w ten właśnie sposób zaczynały one swoją przygodę z Avatrade.
Firma oferuje również co jakiś czas ciekawe promocje dla nowych klientów. każdy stały inwestor może również otrzymać bonus za wprowadzenie swojego przyjaciela, którego poleci.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

You may also like...