Opinie CtOption

Istnieje wiele różnych regulacji prawnych, które uniemożliwiają w niektórych regionach szybkie rozwijanie rynku usług brokerskich, a opcje binarne należą do wyjątkowo trudnych w opisaniu i sklasyfikowaniu transakcji finansowych, więc brokerzy oferujący opcje binarne poruszają się jeszcze w dość niedoprecyzowanej przestrzeni. To sprawia, że niektóre firmy, zwłaszcza te działające na rynku cypryjskim – a jest ich najwięcej – nie pozwalają na grę amerykańskim traderom, w obawie przed zbyt intensywnym i spekulatywnym charakterem inwestycji i opcji wybieranych przez amerykańskich graczy.
Rozwiązaniem pośrednim umożliwiającym graczom z Unii Europejskiej u Stanów Zjednoczonych granie na tych samych platformach, jest CtOption, które zostało założone w 2010 roku na terenie Wielkiej Brytanii. Tam też jest zarejestrowane do dzisiaj i chętnie przyjmuje uczestników także z terenów USA, co pozwala platformie na dość szybkie zwiększanie udziałów w tym dynamicznie rosnącym rynku. A kapitał Amerykanów stanowi bardzo istotną część całościowych dochodów osiąganych przez CtOption.
Istnieje wiele małych plusów, które składają się na całościowy wizerunek CtOption. Broker ten działa w oparciu o platformę Panda TS, która umożliwia wprowadzenie w praktyce chociażby:
bardzo szybki proces wycofywania swojego kapitału, czyli wypłaty środków, liczony w przypadku CtOption w niespełna jednej dobie od momentu złożenia takiej dyspozycji przez klienta
możliwość handlowania opcjami OTC, co oznacza dla użytkowników możliwość grania nie tylko przez całą dobę, ale również w weekendy
standardową jak na ten rynek wysokość depozytu ustanowioną na poziomie 250 dolarów
zwrot w wielu przypadkach może dochodzić nawet do 90%
oprócz instrumentów OTC oraz klasycznych opcji binarnych, broker internetowy umożliwia także swoim użytkownikom swobodne obstawianie akcji czy też granie CFD i forex, co czyni CtOption bardzo uniwersalną platformą
bardzo profesjonalne podejście do kwestii szkolenia i learningu na platformie internetowej, dostrzegalne chociażby w ogromnej ilości cyfrowych materiałów szkoleniowych i edukacyjnych zamieszczanych zupełnie za darmo, w przyjaznej formie, do użytku każdego z uczestników.
Szybkość wypłacania własnych środków i wysoka stopa zwrotu osiągająca nawet 90% to z pewnością najbardziej rozpoznawalne hasła reklamowe CtOption. Przede wszystkim firma umożliwia swoim użytkownikom bardzo różnorodne techniki i style obstawiania, łącznie z możliwością ręcznego ustawiania okresu działania danej opcji. Poza najbardziej standardowymi – minutowymi i pięciominutowymi opcjami binarnymi typu high/low, w CtOption zagrać można jeszcze z powodzeniem chociażby w Hyper Options i Touch Options.
Platforma jest bardzo nowoczesna i intuicyjna, a program mobilny udostępniony prze CtOption na platformy mobilne jak Android czy iOs, sprawdza się doskonale zarówno na smartfonach jak i tabletach, co czyni granie na opcjach binarnych jeszcze łatwiejszym i przyjemniejszym.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

You may also like...