Opinie DukasCopy

Wśród brokerów opcji binarnych narasta konkurencja i da się już zauważyć bardzo dynamiczny rozwój tego rynku. Chociaż pierwsze, działające do dzisiaj, domy maklerskie oferujące takie usługi, zakładane były jeszcze w poprzedniej dekadzie, to ostatnie lata upłynęły pod znakiem wzrostu konkurencyjności i zaowocowały pojawieniem się kilku nowych, dobrze zarządzanych i ciekawych podmiotów oferujących możliwość grania na opcjach binarnych. Do takich szalenie innowacyjnych i bardzo dobrze zaplanowanych projektów biznesowych należy zarejestrowany na Łotwie, ale posiadający swoje biznesowe i finansowe korzenie w Szwajcarii, DukasCopy.
To stosunkowo młody podmiot, albowiem założony został w 2013 roku, a kapitał założycielski pochodził w stu procentach z banku DukasCopy, działającego w Szwajcarii. Bardzo rzadko zdarza się, aby broker opcji binarnych działający w Internecie, posiadał tak silne zaplecze organizacyjne, wizerunkowe oraz finansowe. Sam fakt posiadania ogromnego wkładu w bankowy fundusz gwarancyjny sprawia, że brokerzy posiadający swoje konta na platformie DukasCopy mogą spać najspokojniej bodaj ze wszystkich takich uczestników rynku. Bank szwajcarski jest tutaj jednak naturalnie tylko i wyłącznie organem założycielskim i całościowym udziałowcem w tej spółce-córce, która oficjalnie zarejestrowana jest na Łotwie, ale sankcjonowana jest również przez KNF – Komisję Nadzoru Finansowego.
Korzyści nie tylko dla Polaków
I właśnie ten fakt bliskiego pokrewieństwa łotewskiego i polskiego rynku instrumentów finansowych, opcji binarnych i pochodnych mechanizmów inwestycyjnych – ma ogromne znaczenie dla faktu korzystania z DukasCopy w Polsce. Pierwsza i bardzo ważna rzecz, jakiej nie gwarantują zazwyczaj inni brokerzy na takim rynku, to możliwość dokonywania wpłat i wypłat w polskich złotych. Oznacza to, że już na etapie rejestracji konta użytkownik ma możliwość wybrania rozliczeń w PLN i wtedy zamiast 100 dolarowego depozytu, będzie musiał na odpowiednie konto dokonać wpłaty w wysokości 400 złotych. Przy standardowych 250 dolarach depozytu, jakiego oczekują inni brokerzy internetowi na rynku- wynik ten jest bardzo zadowalający. A fakt, że DukasCopy posiada konto rozliczeniowe w polskim mBanku dodatkowo przyspiesza proces rozliczeniowy użytkownika z brokerem i dodatkowo obniża koszty transferowe kapitału.
Nie są to jednak jedyne korzyści, jakie użytkownik otrzymuje tuż po założeniu swojego bezpłatnego konta na platformie. Dodatkowe czynniki znacząco uprzyjemniające korzystnie z DukasCopy, to m.in.:
wsparcie techniczne w języku polskim i możliwość kontaktu z działem obsługi klienta w języku polskim nawet przez siedem dni w tygodniu i dwadzieścia cztery godziny na dobę
minimalna wysokość transakcji na poziomie jednego dolara lub czterech złotych w przypadku rozliczeń prowadzonych w PLN
szybka, przeważnie trwająca około jednego dnia roboczego, weryfikacja danych osobowych klienta otwierającego konto na platformie
liczne konkursy i rankingi prowadzone w rozliczeniu miesięcznym, a także dodatkowe zabawy z nagrodami, głównie finansowymi, realizowane regularnie przez DukasCopy, pozwalają zainkasować dodatkowe środki.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

You may also like...