Opinie Etoro

Internet daje nieograniczone pole możliwości. Dzięki niemu, znacznie wzrosła możliwość dokonywania inwestycji finansowych na różnego rodzaju rynkach. Brokerzy Internetowi cieszą się obecnie największą popularnością i wiele osób właśnie ich wybiera. Ciekawą propozycją jest Etoro. Jest to firma, która jest nie tylko brokerem, ale również łączy w sobie zalety i możliwości współczesnego Internetu. Etoro jest swego rodzaju społecznością internetową inwestorów.
Etoro łączy w sobie wielkie emocje związane z inwestowaniem środków oraz wymianę poglądów, rankingi, yeldy, nadawanie odznak i innego rodzaju atrakcje. Jest to oczywiście w pełni regulowany broker, który rozpoczął swoją działalność w 2007 roku. Siedziba firmy mieści się na Cyprze.
Dzięki Etoro można kopiować transakcje wykonane przez innych inwestorów za pomocą zaledwie jednego kliknięcia. Można tam korzystać z wymiany zdań, z dostępnych rankingów oraz pomocy innych graczy. Istnieje również możliwość przeprowadzania wspólnego handlu. Gracze mogą inwestować razem.
Jakie jeszcze zalety przedstawia nam ten broker?
Minimalna wartość wpłacanego depozytu wynosi zaledwie pięćdziesiąt dolarów. Jest to znacznie mniej niż w przypadku innych brokerów.
Istnieje możliwość skorzystania z wersji demo i zapoznania się z tym, jak działa platforma i jakie są jej możliwości. Taka wersja demonstracyjna nic nas nie kosztuje.
Etoro umożliwia handel an rynku forex w ramach szesnastu najpopularniejszych par walutowych, jak również indeksami oraz trzema najbardziej wartościowymi surowcami na świecie: złotem, srebrem oraz ropą naftową. Każdy gracz może sobie samodzielnie wybrać to, na co chce postawić swoje pieniądze.
Jeżeli jednak nie ma on wystarczającej wiedzy, ani odwagi, może bez problemu obserwować poczynania innych graczy i kopiować ich działania. System zrobi to w ciągu ułamka sekundy i jest to całkowicie bezpłatne.
Dźwignia od niedawna wynosi 1:100, jak w przypadku innych brokerów.
Etoro zachęca swoich najlepszych inwestorów do tego, aby zdecydowali się na wersję Premium swojego konta. Dzięki temu, mogą oni korzystać z bardzo praktycznych materiałów naukowych, e-booków, artykułów i blogu prowadzonego przez profesjonalistów. Dzięki temu, można jeszcze bardziej pogłębiać swoją wiedzę z zakresu inwestowania.
Wielu użytkowników wskazuje jednak również na wady w działaniu brokera. Przede wszystkim, zarówno angielskojęzyczna, jak i polska strona firmy działa bardzo powoli. Często zawiesza się ona i nie ma możliwości z niej skorzystania przez dłuższy czas. Poza tym, wiele osób uznaje również stronę za nieczytelną i uważają, że zbyt wiele się na niej dzieje.
Z pewnością Etoro to propozycja dla osób, które lubią porównywać poczynania innych graczy, a także ich wyniki finansowe. Można tam to zrobić dosłownie w kilka sekund. Istnieje również możliwość wymiany poglądów i dokonywania wspólnych inwestycji. Jest to broker kierujący swoje usługi raczej do osób młodych. One najbardziej interesują się właśnie portalami społecznościowymi i tworzeniem takich grup dyskusyjnych.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

You may also like...