Opinie Keystock

Obecnie wiele osób zastanawia się nad rozpoczęciem inwestowania na rynkach forex swoich oszczędności. Często nie są to wielkie pieniądze, ale zainwestowane w odpowiedni sposób, potrafią się szybko mnożyć. Popularnym staje się obecnie broker Keystock, który skupia coraz więcej inwestorów. Firma ma doświadczenie ponad dwudziestu pięciu lat pracy na rynkach finansowych na całym świecie. Powstała bowiem w 1991 roku.
W ramach platformy Keystock istnieje możliwość inwestowania zarówno w waluty, jak i w akcje, indeksy i towary. Obecnie funkcjonuje w ramach trzech platform: Web Trader, Meta Trader i Mobile Trader. Można więc wygodnie korzystać z niej zarówno za pomocą przeglądarki internetowej, jak i na urządzeniu mobilnym, jak smartphone lub tablet.
Jakie jeszcze warunki proponuje broker Keystock swoim klientom?
Przede wszystkim, firma oferuje trzy różne rodzaje rachunków: mini, standardowe, ekskluzywne.
W przypadku pierwszego, minimalny depozyt wynosi 1 000 dolarów amerykańskich, w przypadku standardowego jest to kwota pięciu tysięcy i dla ekskluzywnego aż dwadzieścia tysięcy dolarów amerykańskich.
Istnieje możliwość bezpłatnego założenia konta demo, które umożliwia wypróbowanie wirtualnych operacji i sprawdzenie, w jaki sposób działa sama platforma.
Firma duży nacisk kładzie również na edukację ekonomiczną swoich inwestorów. Można więc w ramach swojego konta korzystać z poradników i e-booków, a także z materiałów ułatwiających poruszanie się po platformach.
Wiele osób wskazuje również, że wygodna jest możliwość skorzystania z kalendarza ekonomicznego i z kalendarza inwestora. Można znaleźć tam wiele cennych informacji, które pomagają w podejmowaniu odpowiedniej decyzji. Klienci Keystock w większości są zadowoleni ze współpracy z tym brokerem i nie narzekają na obsługę klienta. Strona wydaje się być przejrzysta i bardzo intuicyjna. Broker zbiera raczej same pochlebne decyzje i z powodzeniem radzi sobie na rynkach finansowych na całym świecie. Polaków cieszy polska obsługa oraz polska strona internetowa.

 

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 1.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: -1 (from 1 vote)
Opinie Keystock, 1.0 out of 10 based on 1 rating

You may also like...