Opinie OptionFair

Niełatwe do zarządzania instrumenty pochodne, do których zaliczają się szczególnie modne w ostatnim czasie opcje binarne, z powodzeniem realizować można właśnie na terenie Cypru, co przyczyniło się do uruchomienia spółki OptionFair właśnie na tamtejszym rynku – chociaż głównym udziałowcem i patronem tego projektu biznesowego jest notowana na brytyjskiej giełdzie spółka TradeFinancials.
Bardzo ważne w przypadku tej strony jest bez wątpienia umożliwienie klientom dostępu do kilku podstawowych rynków. Ilość aktywów, które oddane są do dyspozycji użytkownikom, nie jest może ogromna, ale na początek całkowicie wystarcza. Oprócz najpowszechniejszych opcji binarnych, grać można jeszcze na platformie OptionFair na rynkach forex, surowcowych i materiałowych, obstawiać można także akcje, nieliczne obligacje oraz indeksy giełdowe. Kompletny brak wsparcia dla języka polskiego może także dla niektórych użytkowników stanowić problem. Bez zarejestrowania konta, platforma ta jest także mało czytelna i przejrzysta – nie zachęca do nawigowania lub sprawdzania podstawowych informacji. Jednak już po dokonaniu rejestracji, każdy nowy użytkownik otrzymuje bardzo bogatą ofertę, przede wszystkim w zakresie inaczej spersonalizowanych kont użytkowników.
Różne warianty członkostwa
To, co ma ogromne znaczenie dla bardziej profesjonalnych traderów, którzy poszukują platformy nie tylko nowoczesnej, ale funkcjonalnej – z licznymi narzędziami wykorzystywanymi przez profesjonalnych brokerów, to właśnie rozmaite konta użytkowników. I OptionFair pod tym względem ma bodaj najbardziej szeroką i uniwersalną ofertę, która trafi w możliwości finansowe oraz oczekiwania biznesowe praktycznie każdego inwestora i gracza opcji binarnych na świecie.
Te dostępne konta, to:
Konto standard, które jednak już wymaga trzystudolarowego depozytu. W zamian klient ma prawo do jednej bezpłatnej wypłaty środków w miesiącu – tak jest jednak w przypadku wszystkich rodzajów kont. W ramach prezentu na przywitanie użytkownik otrzymuje również e-book oraz jedną sesję z ekspertem platformy.
Kontro srebrne, zarezerwowane dla osób gotowych do wpłaty 500 dolarów depozytu. Dodatkowy zwrot to tutaj 1%, ale również otrzymuje się dwa powiadomienia SMS oraz jedną poradę odnośnie strategii inwestowania na miesiąc. Również raz w miesiącu można, będąc posiadaczem srebrnego konta, rozmawiać z ekspertem platformy.
Złote konto zaczyna się już od dwóch tysięcy depozytu i daje 2% dodatkowego zwrotu, dwie sesje z ekspertem w tygodniu oraz aż trzy strategie inwestowania na miesiąc. Wyższe konta naturalnie charakteryzują się jeszcze wyższym depozytem, ale w jego ramach klienci otrzymują praktycznie nieograniczony dostęp do ekspertów, a tym samym nieograniczoną ilość możliwych do wykorzystania i zastosowania strategii inwestycyjnych.
OptionFair to rozwiązanie przede wszystkim dla tych klientów, którzy są zdecydowani zainwestować nieco więcej własnych środków, ale także nastawieni na dużo dłuższą i poważniejszą zabawę z brokerem internetowym.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

You may also like...