Opinie ZuluTrade

Wśród brokerów internetowych istnieje wiele firm, które wypozycjonowane są zupełnie inaczej przede wszystkim pod kątem jakości obsługi klienta i odpowiedniego podejścia do użytkowników. ZuluTrade to firma zarządzana przez amerykański kapitał i z amerykańskim podejściem typowo korporacyjnym do prowadzenia biznesu, zarejestrowana jednak specjalnie na potrzeby unijnego rynku finansowego i instrumentów pochodnych, na Cyprze.
ZuluTrade spośród wszystkich działających obecnie na rynku brokerów internetowych oferujących opcje binarne, zaczął funkcjonować wyjątkowo dawno temu – równo dziesięć lat, co w tej branży oznacza nie mniej i nie więcej niż konieczność działania na rynku forex. W 2006 roku aż do 2010 roku osoby zainteresowane takimi usługami jak internetowy broker skłonni byli do inwestowania przede wszystkim z walutę – opcje binarne pojawiły się na tej platformie, jak i innych, dopiero z czasem. Opcje binarne dostępne na platformie ZuluTrade naturalnie funkcjonują zarówno w wersji high/low jak i touch oraz drabinowej, co pozwala na rozpoznanie całego niemal rynku i specyfiki różnych opcji.
Terminowość poszczególnych opcji to także standardowe 60 sekund aż do 60 minut – ZuluTrade raczej nie udostępnia dłuższych terminów poszczególnych opcji. Zachęca jednak do rozpoczęcia współpracy poszczególnymi dodatkami, takimi jak:
możliwość całkowicie darmowego uruchomienia konta demo, które pozwala na obracanie wirtualnymi środkami w rzeczywistych warunkach rynkowych, a więc jest to najskuteczniejsze narzędzie do nauki i treningu dla amatorów
świetne bonusy powitalne – dla nowych depozytów, w postaci dodatkowych środków na koncie, ale także dla aktualnych inwestorów, w zamian za dodatkowe wpłaty środków
rewelacyjne rozwiązania typu social trading, które polegają na licznych funkcjach i nakładkach programowych pozwalających graczom na tworzenie grup wzajemnego wsparcia lub rankingów najbardziej polecanych opcji i instrumentów pochodnych, czy podpatrywanie inwestycji innych graczy.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

You may also like...