Orbex Opinie i recenzja

Wstęp

Orbex jakiś czas temu stał się jednym z najpopularniejszych brokerów w Polsce. Okazuje się, że wynika to przede wszystkim z tego, że strona internetowa tego brokera jest bardzo przejrzysta i… more

Czytaj pełną recenzję

Zdjęcia strony

Screenshot 1 Screenshot 2

Pełna recenzja

Orbex jakiś czas temu stał się jednym z najpopularniejszych brokerów w Polsce. Okazuje się, że wynika to przede wszystkim z tego, że strona internetowa tego brokera jest bardzo przejrzysta i czytelna. Poza tym, jest również intuicyjna, co ma duże znaczenie w przypadku osób starszych. Okazuje się również, że firma oferuje obsługę klienta na bardzo wysokim poziomie. Można bowiem bez problemu, skorzystać z czatu na żywo z doradcą inwestora, poprosić o oddzwonienie oraz zadzwonić za pośrednictwem strony internetowej i połączyć się z doradcą. Takie połączenia następują bardzo szybko. Firma również szybko odpowiada na wiadomości e-mail wysłane na jej adres.
Jaką ofertę firma kieruje do swoich inwestorów?
Jest to aż pięć różnych rachunków finansowych. Każdy z nich różni się oczywiście spreadem, a także ofertą i minimalnym depozytem. W przypadku najtańszego i najprostszego rachunku, konieczne jest uiszczenie depozytu w wysokości pięciuset dolarów amerykańskich. Nie jest to najniższa kwota, z jaką można się spotkac obecnie wśród brokerów.
Orbex proponuje aż pięć platform inwestycyjnych. Jest to prawdziwa rzadkość obecnie. Z platform Orbexa mogą korzystać praktycznie posiadacze różnego rodzaju systemów komputerowych, a także innych urządzeń działających na różnych systemach. Znacznie ułatwia to obsługę platformy.
Można z nich korzystać również o różnych porach dnia i nocy, przez całą dobę na całym świecie.
Również wpłat i wypłat środków można dokonywać na różne sposoby. Mogą być to przelewy internetowe, płatności online, czy też karty kredytowe. Każdy klient ma możliwość dokonania samodzielnego wyboru.
Początkujący inwestorzy mają również możliwość skorzystania z wersji demo rachunku. Jest to bardzo wygodne, ponieważ można sprawdzić, czy dany broker spełnia nasze wymagania. Poza tym, Orbex oferuje również szereg narzędzi wspomagających podejmowanie ważnych decyzji inwestycyjnych. Można więc śledzić bieżące informacje z rynków, porównywać szczegółowe tabele i wykresy. Można też korzystać z materiałów edukacyjnych, które są niezwykle pomocne.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Odwiedź Brokera