Strategie opcji binarnych

Opcje binarne to krótko mówiąc rynek w ramach którego ma się możliwość określenia kierunku danego aktywa biorąc pod uwagę wyznaczony czas. Można pójść w opcję Low bądź opcję High. Dzięki temu w pewien sposób przewiduje się ruch ceny równocześnie zyskując 50% szansy na to, że się dobrze wytypuje, wygra i zgarnie pieniądze. Jak do tego podejść i korzystać? Konieczne jest poznanie różnych opcji strategii binarnych – i o tym właśnie będzie niniejszy artykuł, zapraszamy do lektury!

Czym są strategie opcji binarnych?

Mamy tutaj do czynienia ze wskaźnikami bądź też oscylatorami trendu nakładanymi na wykres ceny. To właśnie one dają sygnał wejścia w opcje, a dzieje się to po ich zajęciu właściwego miejsca na wykresie bądź też spełnieniu innych, odpowiednio ustalonych warunków. Możemy mówić o różnych strategiach opcji binarnych, bowiem różnią się one między sobą zasadniczymi elementami, a mowa o przeznaczeniu, stopniu zaawansowania, jak również samej ilości wskaźników na wykresie.

Łączy je jednak to, że mają pomóc jeśli chodzi o:

zminimalizowanie strat
samo podjęcie decyzji.

Możesz się zastanawiać komu właściwie przydadzą się takie strategie – odpowiedź brzmi: każdemu, kto zwyczajnie opcjami binarnymi się interesuje. Jeśli i Ty należysz do tego grona pobierz wybraną strategię, przeczytaj (dokładnie!) i możesz zyskać sporo przydatnej wiedzy, dzięki której nie tylko dobrze zrozumiesz zasady działania ale też – być może uda ci się samemu świetnie opanować moment otwarcia opcji. Stosownie strategii to żaden wstyd – korzystają z tego nawet najbardziej zaawansowani traderzy. Strategie to nieodłączny element gry z opcjami binarnymi.

Grupy strategii binarnych

1. Strategia zabezpieczenia

– z nią nie zarobisz, ale możesz zminimalizować przegraną
– bardzo często stosowana, lecz nie lubiana bowiem zawsze się wiąże z minimalną, ale stratą

2. Strategia Price Action:

– analiza tzw „gołego” wykresu cenowego
– nie ma w niej zwracania uwagi na wskaźnikiem
– własna wiedza oraz doświadczenie są kluczem w tej strategii

3. Strategia gry z trendem:

– bardzo popularna strategia binarna
– opcje są otwierane w zgodzie z ruchem ceny, który jest aktualnie notowany
– korzysta się ze sporej ilości wskaźników (przykładowo mogą to być: RSI, Stochastic, MA, SMA)
– nazywa się ją najbezpieczniejszą formą gry w opcje binarne

Jeśli chodzi o ranking najskuteczniejszych strategii binarnej w ścisłej czołówce znajdziemy następujące: strategia Pinokio BAR, sStrategia Byron Simple oraz strategia Black Scholes. Jest ich tak spory wybór, że na pewno znajdzie tą która będzie mu odpowiadać najbardziej. Najważniejsze jest to, by właśnie znaleźć tą swoją ulubioną i dobrze się bawić w tym wszystkim, a przy okazji co nieco wygrać. Trzeba też podkreślić, że nie ma takiej strategii która zawsze i wszędzie mogłaby dać 100% skuteczność. Wszystko opiera się o pradawną metodę prób i błędów i na tym właśnie trzeba się opierać chcąc sprawdzić się w opcjach binarnych. Więcej ciekawych informacji na ten temat można znaleźć bez najmniejszego problemu w sieci internetowej.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

You may also like...